• آشنایی با انواع ژئوممبران
  _

  قیمت ژئوممبران | خرید ورق ژئوممبران از تولیدکننده [1403]

  تعریف ورق ژئوممبران، انواع، کاربردها و مزایا، خرید و قیمت

  آشنایی با انواع ژئوممبران
  _

  ژئوممبران چیست؟

  ورق ژئوممبران لایه‌ای نفوذناپذیر است که بدون نیاز به زیرساخت می‌تواند به عنوان عایق مورد استفاده قرار گیرد. این ورق‌ها از پلیمرهای مختلفی مانند پلی‌اتیلن یا پلی‌‌وینیل‌کلراید ساخته می‌شوند و در داخل خاک برای کنترل هجوم سیالات (مایعات و گازها) به سازه‌ها و پروژه‌های ساختمانی استفاده می‌شود.

  ورق‌های ژئوممبران بسیار مقاوم هستند، طول عمر بالایی دارند و استفاده از آن‌ها بسیار مقرون به صرفه است.

  در ادامه با انواع ورق ژئوممبران، مزایا و کاربردهای آن در صنایع مختلف آشنا می‌شویم.

  برای خرید ورق ژئوممبران و استعلام قیمت ژئوممبران با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  انواع ورق ژئوممبران

  PVC,HDPE,VLDPE,LLDPE,RPP,EPDM,TRP

  _

  1- ورق ژئوممبران پی وی سی

  PVC Geomembrane (Polyvinyl Chloride)

  ورق ژئوممبران پی وی سی (پلی‌وینیل‌کلراید) یک ماده ضد رطوبت ترموپلاستیک است که از وینیل، نرم‌کننده‌ها و تثبیت‌کننده‌ها ساخته شده است. هنگامی که اتیلن‌دی‌کلرید تبدیل به دی‌کلرید می‌شود، حاصل پلیمریزه می‌شود تا لایه پلی‌وینیل کلراید مورد استفاده برای ساخت ژئوممبران پی وی سی تولید شود. ژئوممبران پی وی سی مقاوم در برابر پارگی، سایش و سوراخ شدن است و برای ساخت کانال‌ها، لندفیل‌ها، پوشش مخازن و ایزولاسیون تونل‌ها و گودهای ساختمانی مناسب است.

  ژئوممبران PVC یکی از مهم‌ترین انواع ورق ژئوممبران است.

  ورق ژئوممبران -PVC
  _

  2- ورق ژئوممبران HDPE

  HDPE Geomembrane (High-Density Polyethylene)

  ورق ژئوممبران HDPE (ژئوممبران پلی اتیلن با چگالی بالا)، به استانداردی برای حفاظت از محیط زیست تبدیل شده است.

  این نوع ورق در مواردی که به حداکثر مقاومت در برابر مواد شیمیایی، اشعه ماوراء بنفش و نفوذپذیری گازها نیاز است مورد استفاده قرار می‌گیرند.

  ویژگی‌های خاص HDPE همچنین آن را به بهترین محصول برای ذخیره‌سازی آب و مهندسی هیدرولیک مانند کانال‌ها، تالاب‌ها، حوضچه‌ها و آبزی پروری تبدیل می‌کند.

  ژئوممبران HDPE یکی از رایج‌ترین و پرکاربردترین انواع ورق ژئوممبران است.

  ورق ژئوممبران- HDPE

  برای دریافت مشاوره رایگان و خرید انواع ورق ژئوممبران با ما در ارتباط باشید

  021861110120218601791702188487936 –  09121383104

  _

  3- ورق ژئوممبران VLDPE

  VLDPE Geomembrane (Very Low-Density Polyethylene)

  ورق ژئوممبران VLDPE (پلی اتیلن با چگالی بسیار کم)، به طور طبیعی بسیار انعطاف پذیر است و حداکثر جوش پذیری و کارایی را ارائه می دهد، البته به قیمت از بین رفتن مقداری مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش.

  ژئوممبران VLDPE به طور قابل توجهی منعطف تر از ژئوممبران HDPE است و برای پروژه‌هایی که نیاز به نصب بر روی دیوارهای عمودی، زوایای دشوار، کف و برجستگی‌ها دارند و در آن‌ها به سطح بالایی از انعطاف پذیری نیاز است استفاده می‌شود.

  ورق ژئوممبران- VLDPE
  _

  4- ورق ژئوممبران LLDPE

  LLDPE Geomembrane (Linear Low-Density Polyethylene)

  ورق ژئوممبران LLDPE (پلی اتیلن خطی با چگالی کم)، از پلی اتیلن خالص ساخته شده است که آن را در برابر اشعه ماوراء بنفش و دمای پایین مقاوم کرده است. LLDPE حد وسط بین HDPE و VLDPE را ارائه می دهد.

  مهندسان و نصابانی که یک ژئوممبران غیرقابل نفوذ نیاز دارند معمولا از ژئوممبران LLDPE استفاده می‌کنند زیرا در مقایسه با ژئوممبران HDPE انعطاف پذیری بیشتری را ارائه می‌دهد.

  این نوع ژئوممبران در کاربردهای صنعتی نظیر محفظه‌های زباله‌ و همچنین مخازن ذخیره‌سازی مایعات استفاده می‌شوند.

  ورق ژئوممبران- LLDPE
  _

  5- ورق ژئوممبران RPP

  RPP Geomembrane (Reinforced polypropylene)

  ورق ژئوممبران RPP (پلی پروپیلن تقویت شده)، یک لایه تقویت شده با پلی استر است که از یک کوپلیمر پلی پروپیلن تثبیت شده با اشعه ماوراء بنفش ساخته شده است و پایداری، مقاومت شیمیایی و انعطاف پذیری بالایی دارد. این نوع از ژئوممبران برای نگهداری طولانی مدت مایعات، پوشش حوضچه‌های تبخیر و ضایعات معدنی ایده‌آل است.

  ژئوممبران RPP با وجود قابلیت جوش کمتر نسبت به VLDPE، انعطاف پذیری بالایی دارد و مقاومت شیمیایی بالایی دارد که تا حد زیادی شبیه به HDPE است.

  ورق ژئوممبران- RPP
  _

  6- ورق ژئوممبران EPDM

  EPDM Geomembrane (Ethylene propylene Diene Monomer)

  ورق ژئوممبران EPDM (اتیلن پلی پروپیلن داین مونومر)،دارای بافتی لاستیک مانند است که باعث دوام، پایداری در برابر اشعه ماوراء بنفش، استحکام و انعطاف‌پذیری آن می‌شود. EPDM را می‌توان برادر بزرگتر، سخت‌تر و گران‌تر ژئوممبران PVC دانست. این نوع ژئوممبران برای شرایط آب و هوایی سخت مناسب است و در برابر سوراخ شدگی بسیار مقاوم می‌باشد. ژئوممبران‌های EPDM به راحتی نصب می‌شوند و معمولا برای کاربردهای حیاتی‌تر مانند طراحی بام سبز و حوضچه‌های بزرگ استفاده می‌شوند.

  ورق ژئوممبران -EPDM
  _

  7- ورق ژئوممبران TRP

  TRP Geomembrane (Reinforced Polyethylene)

  ورق ژئوممبران TRP (پلی اتیلن تقویت شده) که از پلی‌اتیلن ساخته شده است، برای نگهداری طولانی مدت آب استفاده می‌شود. ژئوممبران‌های TRP به دلیل محدوده دمایی پایین، مقاومت شیمیایی بالا و پایداری در برابر اشعه ماوراء بنفش، گزینه‌ای ایده‌آل برای لندفیل‌ها، پوشش حوضچه‌های نگهدارنده موقت، کاربردهای کشاورزی و شهری هستند.

  ورق ژئوممبران- TRP

  کاربردهای ژئوممبران در صنایع مختلف

  _

  1- استخر ذخیره آب کشاورزی

  یکی از مهم‌ترین کاربردهای ورق ژئوممبران استفاده از آن به‌عنوان عایق رطوبتی در استخرهای ذخیره آب می‌باشد.

  با توجه به بحران کم‌آبی در کشور به‌خصوص در برخی مناطق آن، حفاظت از این منبع حیاتی بسیار حائز اهمیت شده‌است. یکی از بهترین روش‌های بهینه سازی مصرف آب استفاده از استخرهای ذخیره آب کشاورزی می‌باشد. برای ساخت استخرهای کشاورزی از عایق رطوبتی ژئوممبران استفاده می‌شود. در این مقاله می‌توانید هر آنچه که برای ساخت استخر کشاورزی به آن نیاز دارید را مطالعه و بررسی نمایید.

  ورق ژئوممبران در استخر ذخیره آب کشاورزی
  _

  2- استخر پرورش ماهی و آبزیان

  از آنجایی که ورق‌ ژئوممبران پلی اتیلن در برابر شرایط آب و هوایی و نور خورشید مقاومت بالایی دارد و از نظر شیمیایی خنثی است، برای استفاده در استخرهای پرورش ماهی و دیگر آبزان بسیار مناسب است. همچنین در استخرهای ژئوممبران خزه‌ها و جلبک‌ها به کف و دیواره استخر نمی‌چسبند و بهترین گزینه برای پرورش آبزیان هستند.

  ورق ژئوممبران در استخر پرورش ماهی و آبزیان
  _

  3- روف گاردن یا بام سبز

  یکی از مهم‌ترین مراحل در طراحی و اجرای روف گاردن، ایزولاسیون روف گاردن می‌باشد که از خطرات نشتی آب برای ساختمان جلوگیری می‌کند. برای این منظور از روش‌های متعددی نظیر پوشش‌های بتنی تقویت شده و ایزوگام استفاده می‌شود اما بهترین و مدرن‌ترین راه‌ حل استفاده از ورق ژئوممبران پلی‌اتیلن یا پی‌ وی سی می‌باشد.

  ژئوممبران یک لایه ضدآب و ضدریشه است که بهترین گزینه برای آب‌بندی بام سبز می‌باشد.

  ورق ژئوممبران در روف گاردن
  _

  4- ایزولاسیون تونل

  نگهداری از سازه‌های عظیمی همچون تونل‌ها بسیار حائز اهمیت است. ورق‌های ژئوممبران در برابر هیدروکربن‌ها مقاوم هستند و استفاده از آن‌ها در آب‌بندی تونل‌ها علاوه بر اینکه خطر بروز حوادث را کاهش می‌دهد، تاثیر قابل ملاحظه‌ای نیز بر روی کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری دارد.

  ورق ژئوممبران در ایزولاسیون تونل
  _

  5- ایزولاسیون و زهکشی گود ساختمانی

  در حین اجرای گودبرداری در پروژه‌های ساختمانی، احتمال نفوذ آب‌های زیرزمینی به فونداسیون یا بدنه سازه وجود دارد. از این رو، یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های مهندسین ساختمان آب‌بندی و ایزولاسیون مناسب گودهای ساختمانی به منظور جلوگیری از نفوذ آب به فونداسیون و دیوارهای حائل می‌باشد. امروزه بهترین متریال مورد استفاده جهت ایزولاسیون فونداسیون، ورق ژئوممبران پی وی سی می‌باشد.

  ورق ژئوممبران در ایزولاسیون گودهای ساختمانی
  _

  6- ایزولاسیون مخازن سوخت

  عایق‌بندی مخازن سوخت در دو قسمت انجام می‌گیرد، هم محدوده بیرونی مخازن و هم سطح زیرین مخازن که برای هر دو قسمت می‌توان از ورق‌های ژئوممبران استفاده کرد. با ایزولاسیون مخازن سوخت علاوه بر جلوگیری از تخریب فونداسیون کف مخزن، از نفوذ سوخت به بستر خاک نیز جلوگیری می‌شود که این امر موجب کاهش عوارض زیست محیطی می‌گردد.

  ورق ژئوممبران در ایزولاسیون مخازن سوخت
  _

  7- حوضچه گل حفاری

  در پروژه‌های نفت و گاز، در هنگام حفر ممکن است پسماندهای مایع و جامدی ایجاد شوند که حاوی مواد سمی مختلفی هستند و در صورتی که وارد طبیعت شوند می‌توانند آسیب‌های جدی به محیط زیست وارد کنند. برای جلوگیری از ورود این مواد مضر به محیط زیست در حین عملیات اکتشافی، حوضچه‌ای با نام حوضچه گل حفاری ساخته می‌شود.

  یکی از کاربردهای ورق ژئوممبران استفاده از آن‌ در عایق‌بندی این حوضچه‌ها می‌باشد که برای این کاربرد بیشتر از ژئوممبران نفتی(ارزان) استفاده می‌شود.

  ورق ژئوممبران در حوضچه گل حفاری
  _

  8- کانال انتقال آب

  یکی از کاربردهای ژئوممبران استفاده از آن در احداث کانال‌های انتقال آب می‌باشد. از آنجایی که ورق‌های ژئوممبران در شرایط دمایی مختلف مقاوم هستند و هزینه ساخت کانال با استفاده از آن‌ها بسیار کمتر از کانال‌های بتنی است، استفاده از آن‌ها در ساخت کانال‌های انتقال آب بسیار مورد استقبال قرار گرفته‌ است.

  ورق ژئوممبران در کانال انتقال آب
  _

  9- احداث دریاچه مصنوعی

  دریاچه‌های مصنوعی با اهداف مختلفی مانند کنترل سیلاب، تولید برق، ایجاد فضای توریستی، توسعه کشاورزی و … احداث می‌شوند.

  ورق‌های ژئوممبران به دلیل انعطاف پذیری بالا، نفوذناپذیری، قیمت ارزان و نصب و اجرای آسان گزینه بسیار مناسبی جهت احداث دریاچه‌های مصنوعی هستند.

  ورق ژئوممبران در احداث دریاچه مصنوعی
  _

  10- ایزولاسیون مخازن فاضلاب و مواد شیمیایی

  ورق‌های ژئوممبران همچنین در آب‌بندی مخازن فاضلاب و مواد شیمیایی کاربرد گسترده‌ای دارند.

  این ورق‌ها به عنوان عایق به نفوذناپذیر شدن این مخازن با بستر خاک کمک شایانی می‌کنند.

  ورق ژئوممبران در ایزولاسیون مخازن فاضلاب

  مزایای ورق ژئوممبران

  1. نصب آسان و سرعت نصب بالا(ورق‌های ژئوممبران به وسیله دستگاه جوش اکسترودر نصب می‌شوند. در این مطلب می‌توانید فیلم نحوه نصب ورق‌های ژئوممبران را به طور کامل تماشا کنید.)
  2. مقاومت بالا در برابر شرایط دمایی مختلف
  3. مقاومت بسیار بالا در برابر نور خورشید و مواد شمیایی
  4. امکان تعمیر و ترمیم نشتی بسیار آسان
  5. قابلیت کشسانی فوق العاده و مقاومت در برابر رانش زمین و نشست سازه
  6. آب بندی کامل و عدم نفوذپذیری در برابر آب و دیگر سیالات
  7. طول عمر بسیار بالا(بالای 50سال)

   

   

   

  همانطور که تا به اینجا خواندیم، ورق‌های ژئوممبران به دلیل مقاومت بالا، مقرون به صرفه بودن و سهولت در اجرا در مهار و حفظ کیفیت آب در صنایع مختلف کاربردهای متنوعی دارند. برای مطالعه بیشتر درمورد ورق ژئوممبران و بررسی مشخصات فنی آن‌ها می‌توانید این مطلب را مطالعه نمایید.

  برای دریافت مشاوره رایگان و خرید انواع ورق ژئوممبران با کیفیت نیز می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  دریافت مشاوره رایگان و استعلام قیمت

  02186111012 – 02186017917 – 02188487936

  09121383104

  لیست قیمت ژئوممبران 1403

  نوع

  قیمت (تومان مترمربع)

  قیمت ژئوممبران پی وی سی (PVC)تماس بگیرید
  قیمت ورق ژئوممبران HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا)تماس بگیرید
  ورق ژئوممبران VLDPE (پلی اتیلن با چگالی بسیار کم)تماس بگیرید
  ورق ژئوممبران LLDPE (پلی اتیلن خطی با چگالی کم)تماس بگیرید
  ورق ژئوممبران RPP (پلی پروپیلن تقویت شده)تماس بگیرید
  ورق ژئوممبران EPDM (تیلن پلی پروپیلن داین مونوم)تماس بگیرید
  ورق ژئوممبران TRP (پلی اتیلن تقویت شده)تماس بگیرید

  با کارشناسان تامین یاران در ارتباط باشید
  ما در 24 ساعت آینده با شما تماس میگیریم

   قیمت ورق ژئوممبران
   _

   خرید و قیمت ورق ژئوممبران سال 1403

   خرید ورق ژئوممبران به دلیل مزایایی که دارد؛ بازار پر رونقی پیدا کرده است. این نوع عایق از هدر رفتن آب در حوضچه پرورش ماهی و استخرهای آب جلوگیری می‌کند. مانع از نفوذ پساب به لایه‌های زیرزمینی می‌شود. آب‌های سطحی را جمع‌آوری می‌کند و به منابع اصلی آن‌ها را هدایت می‌کند. از آلودگی خاک و آب‌های زیرزمینی از طریق محلول‌های شیمیایی leaching در هنگام استخراج روی؛ طلا و مس جلوگیری می‌کند. در برابر نشت آب از تونل‌ها محافظت می‌کند‌. جایگزین مناسبی برای کانال‌های بتونی است.

   شما می‌توانید با مجموعه تامین یاران ارتباط بگیرید و هر مدل ژئوممبران که مطابق با نیاز شما است را بخرید.

   _

   قیمت ورق ژئوممبران به چه عواملی بستگی دارد؟

   قیمت‌ گذاری ژئوممبران بر اساس متر‌مربع انجام می‌شود. قیمت هر متر‌مربع این نوع عایق‌ها را ضخامت یک میلی‌متر و با توجه به حجم موردنیاز تعیین می‌شود. نوع موادی که در ساخت این نوع محصولات به کار گرفته شده است، موجب تفاوت در کیفیت و قیمت شده است. انواع ورق ژئوممبران باعث شده‌اند؛ قیمت ژئوممبران متفاوت باشد.

   _

   ارزان ترین ورق ژئوممبران

   قیمت ژئوممبران بسته به کشور تولیدکننده و نوع برند متفاوت است. نوع و مواد سازنده هم از عواملی هستند که باعث شده‌اند؛ قیمت ژئوممبران متفاوت باشد. ورق‌های ژئوممبران hdpe نسبت به دیگر مدل‌ها از قیمت ارزان‌تری برخوردار هستند. شما می‌توانید با مجموعه تامین یاران ارتباط بگیرید و از قیمت انواع ورق‌های ژئوممبران مطلع شوید و مطابق با نیاز خود هر مدلی از این عایق‌ها را که می‌خواهید؛ بخرید‌.

   این نوع عایق‌ها در ضخامت‌های بین ۰.۷۵ میلی‌متر و سه میلی‌متر ساخته شده‌اند و بین یک تا ۷ متر عرض ورق ژئوممبران است. این نوع ورق‌‌های عایق در دو نوع ژئوممبران مضرس و ژئومبران صاف تولید می‌شوند. مقاوم در برابر نفوذ مایعات یکی از مهم‌ترین مشخصات فیزیکی این نوع عایق‌‌ها است. مقاومت به خوردگی یکی دیگر از مشخصات این نوع محصولات است. این نوع عایق‌‌ها در ضخامت بین 0.8 تا 2.5 تولید می‌شوند. تا ۷ متر عرض ورق ژئوممبران است. برای تولید ژئو کامپوزیت با ژئوتکستایل قابلیت لمینیت شدن را دارد.

   _

   علت تفاوت قیمت ژئوممبران در بازار چیست؟

   ژئوممبران با ضخامت یک میلی‌متر؛ یک‌ و نیم میلی‌متر و دو میلی‌متر تولید می‌شود. ضخامت یک میلی‌متری این نوع عایق‌ها از قیمت کمتری برخوردار هستند و در محلی با تنش کمتر باید استفاده شوند مانند روف گاردن، ضخامت یک‌ونیم متری ژئوممبران از ضخامت یک میلی‌متر آن قیمت بیشتر دارد و در استخرهای ذخیره آب کشاورزی استفاده می‌شود و در نهایت ضخامت دو میلی‌متری آن قیمت بالاتری دارد؛ چون در ساخت آن از مواد اولیه بیشتری استفاده شده است.

   ورق‌های ژئوممبران پی‌وی‌سی از مدل‌های لایه پلی‌اتیلن قیمت بیشتری دارند. مدل‌های خارجی به دلیل هزینه‌های حمل‌ونقل و گمرک نسبت به مدل‌های داخلی از قیمت بیشتری برخوردار هستند. در این جا توجه کنید که مدل‌های ایرانی از استانداردهای جهانی ASTM، GM13 و GM17 برخوردار هستند و کیفیت بالایی دارند. ویژگی‌های مانند آنتی باکتریال بودن و آنتی UV که در برخی مدل‌های این نوع عایق‌ها وجود دارد؛ موجب شده‌اند قیمت ژئوممبران متغیر باشد.برای اطلاع از قیمت ژئوممبران و ثبت سفارش می‌توانید با مجموعه تامین یاران ارتباط بگیرید. 

   _

   ژئوممبران درجه یک را چگونه تشخیص دهیم؟

   ژئوممبران درجه یک را از طریق روش‌‌‌های زیر می‌توانید؛ تشخیص داد:

   با گذشت مدتی قابل جوشکاری باشد:

   تمام ژئوممبران‌‌ها در هنگام نصب خوب جوش می‌خورند؛ ولی اگر این نوع عایق‌ها بی کیفیت باشند بعد از مدتی جوش آن‌ها از حالت آب‌بند خارج می‌شود و دیگر آبگیری را انجام نمی‌دهند. علاوه بر این اگر جوش‌ها از حالت آب‌بند خارج نشده باشند؛ ولی ورق ژئوممبران بی‌کیفیت باشد به طوری که در هنگام تعمیر جوش نخورد؛ این می‌تواند مشکل‌ساز باشد. برای این منظور همیشه باید برندهای معتبر را بخرید و از افراد باتجربه در مورد مشخصات و استانداردهای ژئوممبران اطلاعاتی را کسب کنید. 

   اختلاف ضخامت سطح (تلرانس):

   به اختلاف ضخامتی که در سطح ورق ژئوممبران وجود دارد؛ تلرانس گفته می‌شود. به طور مثال طبق استاندارد فنی ضخامت این نوع عایق ۱.۵ است؛ ولی در برخی از سطوح ژئوممبران ضخامت ممکن است، کمتر یا بیشتر باشد. در این توجه کنید که با  بیشتر شدن عرض ورق ژئوممبران تلرانس هم بیشتر می‌شود. 

   رنگدانه‌های موجود در ورق‌ ژئوممبران:

   این نوع عایق در دو رنگ مشکی و آبی تولید می‌شود که رنگ مشکی آن کیفیت بالاتری دارد؛ چون رنگ آبی رنگدانه‌های آبی دارد که برای تولید آن از رنگدانه‌های آبی چینی استفاده می‌کنند.

   سوالات متداول

   ژئوممبران برای احداث استخر کشاورزی، آب بندی در سدها، مخازن آب، حوضچه‌های پرورش ماهی، زهکشی زمین‌های کشاورزی و پروژه‌های معماری محیطی استفاده می‌شود.

   نصب ژئوممبران پلی اتیلن نیاز به دستگاه جوش حرارتی دارد ولی ژئوممبران پی وی سی با سشوار حرارتی معمولی نیز جوش پذیر است.

   ژئوممبران برای آب بندی استفاده می‌شود، در حالی که ژئوتکستایل برای محافظت از ژئوممبران، تقویت خاک و جداسازی لایه‌ها به کار می‌رود.

   بله، ژئوممبران‌ پلی اتیلن در برابر تغییرات دما، تابش UV و سایر عوامل محیطی مقاوم است.

   پلی اتیلن برای استخر کشاورزی، محافظت از محیط زیست جهت دپوی زباله و دپوی گل نفتی حفاری استفاده میشود و ژئوممبران پی وی سی در روف گاردن ها و تونل ها و گودهای ساختمانی

   استخر کشاورزی معمولا در هر روز هزار متر مربع توسط یک اکیپپ نصب قابل نصب است

   تعمیرات معمولاً با برش و جوشکاری قسمت آسیب‌دیده انجام می‌شود و باید توسط تیم‌های متخصص صورت گیرد.

   استفاده از ژئوممبران‌ پلی اتیلن توصیه می گردد.

   استفاده از ژئوممبران‌ پلی اتیلن توصیه می گردد.

   در تولید ژئوممبران‌ مواد جاذب UV و همچنین محافظت در برابر UV به فرمولاسیون اضافه گردیده و حداقل عمر بالای ده سال در محلی با افتاب مستقیم را میتوان انتظار داشت.

   بله، ژئوممبران برای آب‌بندی فونداسیون‌ها و دیواره‌های زیرزمینی و همچنین سقف در پروژه‌های ساختمانی کاربرد دارد.

   استخر کشاورزی با عمق کمتر از ۳ متر با صخامت ۱.۲ بین ۳ متر تا ۶ متر ضخامت ۱.۵ و بالای ۶ متر ضخامت ۲ میلیمتر توصیه می‌گردد.

   ژئوممبران در برابر نفوذ ریشه گیاهان مقاوم است و به همین دلیل در روف گاردن به عنوان لایه آنتی روت استفاده میگردد.

   ضریب اطمینان بسیار بالاتر، تحمل کشش تا بالای ۸۰۰ درصد و عکر بی نهایت در سایه، استحکام لایه ژئوممبران به مراتب از تمامی مترایل های پاششی و رنگی و پوششی بالاتر است.

   میانگین امتیازات ۵ از ۵
   از مجموع ۷ رای

   بدون دیدگاه

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   پنج × 3 =